Přeskočit na obsah
czech
english

vyrobte si sami chytrou domácnost

1

Nelimitující hardware

Tiché dva chytré spínače pro domácnost s porty (VCC, GND, SIG) pro jakýkoliv digitální a analogový senzor umožňují autonomní fungování (lze je používat bez centrálního systému i bez routeru). S webovou správou přes WiFi, a MQTT protokolem jsou schopné komunikovat s centrálním systémem. Elektrické obvody jsou jištěné a splňují bezpečnostní požadované standardy.

2

Pokročilý open-source firmware

Přes webové rozhraní určete typ zařízení a chování spínání. Navolte připojené senzory, zda jsou spínací nebo něco měřící. Logika volby spínacího senzoru počítá se všemi druhy logických stavů, tedy lze připojit jakýkoliv senzor. Upravte si svit a chování externích led. Zařízení dokáže fungovat autonomně, ale připojením k centrálnímu systému MQTT komunikací zpřístupníte všechny stavy a povely pro tvorbu automatizací. Pro zvýšení bezpečnosti lze webovou správu uzamknout. Firmware lze pohodlně aktualizovat přes lokální web server.

3

Otevřený centrální systém

Ovládejte zařízení komfortně připojením do centrálního systému. Vytvářejte nelimitující automatizace ze všech vámi připojených spínačů a senzorů. Z jednoho zařízení můžete vytvořit dva oddělené spínače nebo jeden přepínač, ale i ovládat oba spínače jako jeden. Z centrálního systému můžete aktualizovat firmware pro všechna tato zařízení najednou z místního webového serveru.

Projekt senzory kvality vzduchu dokončen

Proč jsem vytvořil univerzální spínače

Inspirace využití chytrých spínačů